Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Akikre büszkék vagyunk

2008.10.13

 "Akikre büszkék vagyunk"

mert tehetségükkel, tudásukkal, teljesítményükkel, viselkedésükkel öregbítik iskolánk hírnevét:

Gratulálunk a szépkiejtési verseny minden résztvevőjének, és helyezettjeinek:

          5-6. évfolyam                                      7-8. évfolyam

I. Sándor Attila                                    I. Harsági Bence

II. Zich Nikolett                                    II. Németh Rebeka

III. Leé Roland                                   III. Heidinger Mária

 

Gratulálunk a felsős szavalóverseny és az alsós olvasóverseny minden résztvevőjének.

Helyezettek:

 

 

         
   

Szavalóverseny

 

    5. és 6. évfolyam     7. és 8. évf.
  1. Szakács Nikoletta   1. Kolonics Daniella
  2. Sunyec Ildikó   2. Németh Rebeka
    Molnár Dorottya   3. Lukátsik Gergely
           
   

Olvasóverseny

 

    2. évf.     3. évf.
  1. Rumpler Petra   1. Jaksics Nikoletta
  2. Szöllősi Olívia   2- Horváth Kitti
  3. Király András   3. Durányik Tamara
        4. Schilling Gergely
           
    4. évf.      
  1. Rumpler Réka      
  2. Németh Csilla      
    Bakos Bianka      
  3. Erdős Csanád      

 

A tantárgyi háziversenyek helyezettjei:

 

  Matem. alapműveleti v.   Helyesírási verseny      
                 
2.évf. 1. Király András   1. Rumpler Petra      
    Tóth Veronika     Tóth Veronika      
  2. Kugler Valentin   2. Szöllősi Olívia      
    Horváth Alexandra   3. Okos Dániel      
  3. Rumpler Petra            
                 
3. évf. 1. Jaksics Nikolett   1. Durányik Tamara      
  2. Fekete Márk     Jaksics Nikolett      
  3. Király Tamás   2. Horváth Kitti      
    Durányik Tamara   3. Vései Viktória      
                 
4. évf. 1. Rumpler Réka   1. Bakos Bianka      
  2. Németh Csilla     Jaksics Péter      
  3. Erdős Csanád     Rumpler Réka      
        2. Erdős Csanád      
        3. Németh Csilla      
                 
5. évf. 1. Leé Roland   1. Leé Roland      
  2. Fehér Martin   2. Sunyec Ildikó      
  3. Balogh Ádám   3. Balogh Ádám      
                 
                 
6. évf. 1. Zics Nikolett   1. Zics Nikolett      
  2. Szakács Nikoletta   2. Szakács Nikoletta      
  3. Rudniczai Péter   3. Heidinger Károly      
        4. Csesznegi Dóra      
                 
7. évf. 1. Tomsics Dorina   1. Svajda Laura      
  2. Tomsics Brigitta   2. Tomsics Dorina      
  3. Rudniczai Ádám   3. Asztalos Renáta      
                 
8. évf. 1. Harsági Bence   1. Harsági Bence      
  2. Sándor András   2. Sándor András      
  3. Szabó István   3. Szabó István      

Angol nyelvi verseny:

4. évf.  1. Erdős Csanád                    5. évf.   1. Leé Roland

            2. Rumpler Réka                                  2. Fehér  Martin          

          3. Viktor Evelin                          3. Svajda Petra

 

Az enyingi Herceg Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola

"Minden, amit tudni érdemes" című komplex tanulmányi vetélkedőjén a részt vevő 23 csapatból   II. helyezést ért el :

Kolonics Daniella 8. osztályos

Harsági Bence 8. osztályos

Sándor András 8. osztályos

tanuló.

Ugyanezen a vetélkedőn a legjobban szereplő első öt csapat között végzett Svajda Laura, Horváth Árpád és Nagy Levente csapata.

 

A Természeti katasztrófák csökkentésének világnapja alkalmából rendezett rajzpályázaton

Szegedi Erika 8. osztályos tanuló I. helyezést

Molnár Tamás 6. osztályos tanulónk II. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk Harsági Zsoltné.

Az enyingi Herceg Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános iskol "Őszi Batthyány Napok" keretében rendezett versenyeken következő tanulóink értek el sikereket:

Angol nyelvi csapatverseny II. helyezés:

Sándor András 8. osztály, Szabó István 8. osztály,

Svajda Laura 7. osztály és Horváth Árpád 7. osztály 

Felkészítő tanáraik: Horváthné Matúz Julianna és Kristóf Lászlóné

Magyar nyelvi csapatverseny III. helyezés:

Zics Nikolett 6. osztály

Leé Roland 5. osztály

Felkészítő tanáraik: Baracskainé Tücsök Anita  és Németh Zsuzsanna

Rajzverseny (egyéni):

Juhász Gabriella 8. osztály     I. helyezés

Garbacz Dorina 7. osztály      II. helyezés

Birnbauer Katalin 8. osztály   III. helyezés

Felkészítő tanáruk Harsági Zsoltné.

 

 

 

 

 

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

5945 kardoskút tanya 330

(fésű péter, 2009.12.24 19:37)

Minden Fésűnek,Rumpler-nak meg Scharvajznak boldog karácsonyt stb.Szar dolog megöregedni,vaze.
CSÓK

5945 kardoskút tanya 330

(fésű Péter, 2009.12.24 19:32)

Jó lenne ha valaki jelentkezne a Fésűk vagy a Pumplelek közűl.nem segítségre van szüksáégem de nekem kicsit tovább tartott megtanulni az írást,nagyon örülnék neki....egy rokon........
pontreal@citrommail.hu